Neden Otoroute Mobil Satış Sistemi Kullanmalıyım?

Teknolojinin artık daha da gelişme göstermesi, ticari hayatın da canlanmasını sağladı. Farklı pazar koşullarında ürünlerin hem doğru zamanda hem de doğru yerde satılabilmesini sağlamak, firmaların en önemli amaçları arasında yer alıyor. En iyi şekilde yönetilen satış, pazarlama ve dağıtım organizasyonları şirketlerin her zaman daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Bu nedenle de Otoroute mobil satış sistemi firmaların pazarlama ve dağıtım kanallarında önemli bir yer ediniyor.

Neden Otoroute Kullanmanız Gerekiyor?

Otoroute mobil satış sistemihem firmalara hem de firma çalışanlarına birçok bakımdan önemli kolaylıklar sunmaktadır. Kullanıcı dostu olan bu ürün, kalem ya da tuş yardımı ile son derece kolay bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda son derece akıcı ekranlara sahip olan Otoroute, menüsüz bir yapıya sahiptir. Müşteri barkodlarını okutarak seçebilme ve müşteri bakiyesini otomatik olarak alabilme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda plasiyere detaylı bir şekilde cari bilgisi sunma kolaylığı da sunmaktadır. Bunların yanında irsaliye, fatura, sipariş, satış fişi ve tahsilat belgelerini basabilme becerisine de sahiptir. Satış esnasında merkezden gelen tüm satış koşullarını da uygulayabilme imkânı sunmaktadır. Çok özellikli bir yapıya sahip olan Otoroute mobil satış sistemi firmalar açısından son derece kolay bir kullanıma sahiptir.

Otoroute Sisteminin Avantajları

Otoroute sistemi sayesinde birçok işlemi tek bir cihaz üzerinden yapabilme şansınız bulunuyor. Bir ürüne birden fazla fiyat verilebildiği gibi depozito takibini de yine aynı cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Saha çalışanlarının çok fazla işine yarayacak olan bu cihaz sayesinde firmaların telefon trafiği hafiflemekte ve sahada çalışan insanlar işlerini çok daha rahat şekilde yapabilmektedir. Bu cihazlar sayesinde müşterinin notlarını alarak onlar ile hızlı bir anket gerçekleştirebilme şansı da bulunmaktadır. Otoroute mobil satış sistemi ile daha hızlı bir çalışma ortamı yaratmak isterseniz firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Tüm konularda sizlere destek veren firmamız bu sistemin uygulanabilmesi için son derece pratik çözümler de sunmaktadır. Böylelikle herhangi başka bir programa ve yazılıma ihtiyaç duymadan sahadaki tüm işlemlerinize büyük bir hız katabilirsiniz.