Sahada Kampanya Yönetimi

Sahada Kampanya Yönetimi

Firmalar, müşterileri ile olan ilişkilerini kuvvetlendirmek ve satış rakamlarını arttırmak için bazı dönemlerde birtakım kampanyalar düzenlemeyi tercih etmektedirler. Yapılan birçok analiz doğrultusunda başarılı bir şekilde hazırlanan kampanyalar, hem müşterinin alım gücünü hem de firmanın marka çalışmasını önemli ölçüde arttırmaktadır. Bu nedenle de firmalar için kampanya yönetimi oldukça önemli bir konuma sahiptir. Merkez ofiste hazırlanan kampanyanın aynı şekilde sahada da etkin bir şekilde uygulanabilmesi ise kaliteli bir saha satış programı ile mümkündür. Sahada kampanya yönetimi yapmak, plasiyerlerin sahada etkin bir şekilde kampanya uygulayabilmesini ve dolayısıyla sahadan yüksek müşteri memnuniyeti ile ayrılmasını sağlar.

Günümüzde geliştirilen çok sayıda saha satış programı bulunsa da, firmaların isteklerini ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak düşünüldüğünden çok daha zordur. Otoroute saha satış programı ise, bir plasiyerin sahada yaptığı tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını ve işlemlerin çok daha sistematik bir şekilde ilerlemesine olanak tanımaktadır. Android, IOS ve Windows işletim sistemini destekleyen el terminalleri aracılığı ile tüm işlemler oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bütün bunların yanı sıra merkez ofiste hazırlanan kampanyalar, kullanılan LOGO çözümleri ile entegre olmakta ve plasiyerler sahada da hızlı bir şekilde bu kampanyaları uygulayabilmektedir.

sahadan kampanya yönetimi

Otoroute ile Sahada Kampanya Yönetimi Yapmak Çok Kolay!

Kampanya düzenlemek ve uygulamak, bir firmanın rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlarken aynı zamanda satış hacmini de arttırır. Müşterilerin, günümüz koşullarında kampanya konusunda bonkör olan firmaları tercih ettiği belirlenmiştir. Bu kampanyaların hızlı ve başka bir prosedüre gerek duymadan sahada anında uygulanabilmesi ise müşterilerin o firmaya olan bağlılığını önemli ölçüde arttırır. Tam da bu noktada, firmalar sahada hizmet verirken de kampanyalarını uygulayabileceği bir program arayışına girmektedir. Otoroute saha satış programı, firmaların sahada güvenilir ve kaliteli bir şekilde kampanya uygulayabilmesine olanak tanımaktadır.

Sahadayken kampanya yönetimi yapmak, hem müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarır hem de müşteri ziyaretlerinin satışa dönüşme ihtimalini arttırır. Bu nedenle de satış odaklı olan firmaların sahada kampanya yönetimi yapabilmesi, müşteri geri dönüşleri açısından son derece önemli bir konudur. Otoroute saha satış programı, merkez ofiste hazırlanan kampanyalara anında entegre olur. Bu sayede plasiyerler kullandıkları el terminalleri aracılığı ile müşterilerine özel kampanyalar uygulayabilmektedir. Üstelik sahada yapılan her türlü işlem, anında merkez ofisteki yetkililere bildirilir. Böylelikle merkez ofis ile sahadaki plasiyer arasında her zaman bir köprü oluşur. Bu sayede oluşabilecek her türlü iletişim kopukluğu gibi olumsuz durumlar da etkin bir şekilde ortadan kalkmaktadır.